Widows Altyazılı izle - Altyazılıfilm.com
facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Widows

Windows izleyicinin merakla beklediği filmlerden biri olup 2018 yılının son çeyreğinde beyazperdeye aktarılması bekleniyor. Senaryosu itibariyle son derece başarılı bir yapıt gibi görünen film gerilim, polisiye ve dram türlerinin harmanlanmış haliyle ortaya çıkması bekleniyor. Konusu itibariyle bir hayli etkileyici olan film sürekli olarak sahtekarlıkla geçimini sağlayan bir ekibin her birinin ölmesinden sonraki durumu anlatmaktadır. Sürekli olarak insanlara zarar veren ve suç işleyen bir ekip planladıkları bir soygun sırasında her biri öldürülür. Azılı bir suçlu grubu olan bu ekip dört kişiden oluşmaktadır. Ölümlerinin ardından geride kalan ailelerine bıraktıkları borçlar yüzünden her birinin eşleri tüm borçları ödeme adına iş birliği yapma kararı alır. Alınan kararla birlikte eşlerinin tüm pis işlerini üstlenme görevini üstlenen dul eşler son derece tehlikeli işlere kalkışırlar. Widows altyazılı izleme seçeneğiyle de sunulması beklenirken ülkemizdeki sinemaseverler için büyük bir avantaj sağlayacaktır. Tüm dünya sinemalarıyla anda gösterime girdiğinde izleme keyfini bulacakları film yapımını ABD üstlenmektedir. Yönetmenliğini Steve McQueen’nin üstlendiği filmde birçok ünlü yer almaktadır. Viola Davis, Elizabeth Debicki, Liam Neeson, Colin Farrell ve Michelle Rodriguez’in başarılı oyunculuklarıyla boy gösterdiği filmin senaristliğini Gillian Flynn ve Steve McQueen birlikte senaryoyu kaleme almıştır. Filmin başarılı bir şekilde beyazperdeye taşınmasını sağlayan ekipte de yer alan Steve McQueen’e Lain Canning ve Emile Sherman eşlik etmektedir.
Açıklama

: Windows izleyicinin merakla beklediği filmlerden biri olup 2018 yılının son çeyreğinde beyazperdeye aktarılması bekleniyor. Senaryosu itibariyle son derece başarılı bir yapıt gibi görünen film gerilim, polisiye ve dram türlerinin harmanlanmış haliyle ortaya çıkması bekleniyor. Konusu itibariyle bir hayli etkileyici olan film sürekli olarak sahtekarlıkla geçimini sağlayan bir ekibin her birinin ölmesinden sonraki durumu anlatmaktadır. Sürekli olarak insanlara zarar veren ve suç işleyen bir ekip planladıkları bir soygun sırasında her biri öldürülür. Azılı bir suçlu grubu olan bu ekip dört kişiden oluşmaktadır. Ölümlerinin ardından geride kalan ailelerine bıraktıkları borçlar yüzünden her birinin eşleri tüm borçları ödeme adına iş birliği yapma kararı alır. Alınan kararla birlikte eşlerinin tüm pis işlerini üstlenme görevini üstlenen dul eşler son derece tehlikeli işlere kalkışırlar. Widows altyazılı izleme seçeneğiyle de sunulması beklenirken ülkemizdeki sinemaseverler için büyük bir avantaj sağlayacaktır. Tüm dünya sinemalarıyla anda gösterime girdiğinde izleme keyfini bulacakları film yapımını ABD üstlenmektedir. Yönetmenliğini Steve McQueen’nin üstlendiği filmde birçok ünlü yer almaktadır. Viola Davis, Elizabeth Debicki, Liam Neeson, Colin Farrell ve Michelle Rodriguez’in başarılı oyunculuklarıyla boy gösterdiği filmin senaristliğini Gillian Flynn ve Steve McQueen birlikte senaryoyu kaleme almıştır. Filmin başarılı bir şekilde beyazperdeye taşınmasını sağlayan ekipte de yer alan Steve McQueen’e Lain Canning ve Emile Sherman eşlik etmektedir.

İzleme
:
Tarih
: 21 Ağustos 2017
Ekleyen
: Admin
Kategori
: 2018 Filmleri, Dram Filmleri, Korku Filmleri
Etiketler
:

Sizde film hakkındaki görüşlerinizi belirtin. (Lütfen argo kullanmayın bu şekildeki yorumlar onaylanmamaktadır.)


copyright © 2016-2018
Game Of Thrones izle

İnternet üzerinden Film izlemek isterseniz mutlaka kaliteli film sitelerini tercih etmelisiniz. Bu sayede istediğiniz filmi hızlı ve güvenilir bir şekilde izleyebilirsiniz. Sitemiz içerisinde tüm film seçenekleri bulunmaktadır. Aksiyon film kategorisinden aile filmlerine kadar tüm ayrıntıları bulabilirsiniz. Profesyonel olarak sunulan bu hizmet sayesinde en yeni filmlere de ulaşım sağlayabilirsiniz. Altyazılı film izlemek isteyenlere de özel alternatifler bulunmaktadır. İnternet hızınıza bağlı olarak tüm filmleri HD kalitesinde izleyebilirsiniz. Ayrıca bu hizmet ücretsiz olarak sunulmaktadır. Aktif bir internet hattınızın olması yeterlidir. Film seçimi konusunda kararsız kalırsanız filmler ile ilgili yorumları okuyabilir ve daha önce izleyenlerin görüşlerinden yola çıkarak seçimlerinizi yapabilirsiniz. En Yeni Filmleri İzlemek İster misiniz Türkçe Altyazılı film seçenekleri de sitemizde yer alıyor. İstediğiniz kategoriye ait filmi seçerek izleyebilirsiniz. Sitemizin en büyük özelliklerinden bir tanesi reklam olmamasıdır. Bu sayede reklamları kapatmak ile meşgul olmadan hızlı bir şekilde istediğiniz kategoriye ait filmi izleyebilirsiniz.Tüm filmler için geçerlidir. Kendi orijinal dilinde izleyebilirsiniz. Tüm bu hizmet size profesyonel çerçeve içerisinde sunulur. Ayrıca sitemiz en çok tercih edilen film kategorisi içerisinde de yer almaktadır. Bundan dolayı güvenli bir şekilde izleyebilirsiniz. Animasyon film kategorisinden bilim kurguya ait tüm film içerikleri yer almakta ve size özel izleme seçeneği ile sunulmaktadır.