S.W.A.T.: Under Siege 2017 Altyazılı izle - Altyazılıfilm.com
facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

S.W.A.T.: Under Siege 2017

Açıklama

: S.W.A.T ekibi uluslarası bir terörist grup tarafından saldırı altına alınır. Bir baskına karşı direnen Seattle SWAT birimi, gizemli bir tutsak adamın takibine başlar. Bu takip acımasız bir kovalamacıyı getirince aksiyon dolu anlarla çok tehlikeli bir savaş başlayacaktır… 2017 yapımı aksiyon, suç ve gerilim türlerindeki S.W.A.T. : Under Siege filmi 89 dakika olarak gösterime girmiştir. ABD yapımı aksiyon filminin yönetmenliğini Tony Giglio paylaşırken yapımın başrol koltuklarını ise Sam Jaeger, Adrianne Palicki ve Michael Jai White paylaşmıştır..

İzleme
:
Tarih
: 21 Temmuz 2017
Ekleyen
: Admin
Kategori
: 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri
Etiketler
:

" S.W.A.T.: Under Siege 2017 " için One Response (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. Fatih Avcı Fatih Avcı Temmuz 31st, 2017 at 19:05

    Bu kadar berbat bir film görmedim. Binbaşı zaten tüm kadınlardan dayak yedi sağ olsun

Sizde film hakkındaki görüşlerinizi belirtin. (Lütfen argo kullanmayın bu şekildeki yorumlar onaylanmamaktadır.)


copyright © 2016-2018
Game Of Thrones izle

İnternet üzerinden Film izlemek isterseniz mutlaka kaliteli film sitelerini tercih etmelisiniz. Bu sayede istediğiniz filmi hızlı ve güvenilir bir şekilde izleyebilirsiniz. Sitemiz içerisinde tüm film seçenekleri bulunmaktadır. Aksiyon film kategorisinden aile filmlerine kadar tüm ayrıntıları bulabilirsiniz. Profesyonel olarak sunulan bu hizmet sayesinde en yeni filmlere de ulaşım sağlayabilirsiniz. Altyazılı film izlemek isteyenlere de özel alternatifler bulunmaktadır. İnternet hızınıza bağlı olarak tüm filmleri HD kalitesinde izleyebilirsiniz. Ayrıca bu hizmet ücretsiz olarak sunulmaktadır. Aktif bir internet hattınızın olması yeterlidir. Film seçimi konusunda kararsız kalırsanız filmler ile ilgili yorumları okuyabilir ve daha önce izleyenlerin görüşlerinden yola çıkarak seçimlerinizi yapabilirsiniz. En Yeni Filmleri İzlemek İster misiniz Türkçe Altyazılı film seçenekleri de sitemizde yer alıyor. İstediğiniz kategoriye ait filmi seçerek izleyebilirsiniz. Sitemizin en büyük özelliklerinden bir tanesi reklam olmamasıdır. Bu sayede reklamları kapatmak ile meşgul olmadan hızlı bir şekilde istediğiniz kategoriye ait filmi izleyebilirsiniz.Tüm filmler için geçerlidir. Kendi orijinal dilinde izleyebilirsiniz. Tüm bu hizmet size profesyonel çerçeve içerisinde sunulur. Ayrıca sitemiz en çok tercih edilen film kategorisi içerisinde de yer almaktadır. Bundan dolayı güvenli bir şekilde izleyebilirsiniz. Animasyon film kategorisinden bilim kurguya ait tüm film içerikleri yer almakta ve size özel izleme seçeneği ile sunulmaktadır.