Hipokrat izle Full HD 720p | HD Film İzle – 1080p Film İzle, Altyazılı Film Türkçe Altyazılı İzle | altyazılı film izle| sinema izle - 1080p Film İzle
facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Hipokrat izle Full HD 720p | HD Film İzle – 1080p Film İzle, Altyazılı Film

Açıklama

:
Doktor olan filmin yönetmeni Thomas Lilti, prömiyerini Cannes Film Festivali’nde gerçekleştirdiği ikinci uzun metrajlı filmi Hipokrat'ta, babasının çalıştığı hastanede stajyer doktor olarak işe giren Benjamin’in yaşadığı komik ve dramatik olayları anlatıyor. Farklı ve daha gerçekçi bir hastane resmi çizen film, büyük övgü topladı.
rnrn
Filimde Genç ve hırlı olan doktor adayımız mesleğini çok sevmektedir. Fakat ilk tecrübelerini kazanması için babasının yanında işe başlar. İstediği gibi bir ortam olmayacaktır.Çünkü ilk hastasını kaybedecektir.
rnrn
Filmde dikkat çeken noktalardan birisi de intörn hekimlerin hemşireye doğrudan order vermesi, hastanın tedavisini planlaması. Bizim eğitim sistemimize göre sorumluluğun biraz daha fazla olduğu görülüyor. Biliyorsunuz ki bizde asistan hekime danışmadan bir intörn doğrudan order verip tedavi ve ilaç başlayamıyor mevcut bir tedavi planlamasını değiştiremiyor. Dikkat çeken bir diğer nokta ise bizde de olduğu gibi hemşireler ile intörnler arasındaki iletişimdeki sıkıntıdır. Diğer bir nokta da ise her hastanın odasına girilirken dezenfektan ile ellerin yıkanması oldu ki bunun bizim hastanelerimizde de yaygınlaştırılması şart. Hem hasta hem çalışan sağlığı açısından önemli.2014 yılında vizyona giren HİPOKRAT imdb’den 6,8 puan almıştır.başrollerde vincent lacoste,  Jacques Gamblin, Reda Kateb oynuyor.bunun gibi filmleri komedi yerli yapımıolan filmleri sitemizden izleyebilirsiniz filmi sitemizden izlediğiniz için teşekkür ederiz imd yüksek filmlerin tek adresi altyazılıfilm.com'dur oscar ödüllü online film sitemizde bu herkes gibi sizde farkında varmışssınızdır eminimki hipokrat filmi bukadar ünlü olmasının sebebi bizim ülkemizden alıntılar yapmasıdır.izleyici derinden etkilemiş olan bu yapıt herkesin kısa sürede ilgi odağı olmuştur ve herkesin düşüncelerini yansıtmıştır.
rnrn rnrn
rnrn

İzleme
: 407
Tarih
: 01 Aralık 2016
Ekleyen
: Admin
Kategori
: Dram Filmleri, filmizle
Etiketler
: , , , , , , , , ,

Sizde film hakkındaki görüşlerinizi belirtin. (Lütfen argo kullanmayın bu şekildeki yorumlar onaylanmamaktadır.)