Hipokrat izle Full HD 720p | HD Film İzle – 1080p Film İzle, Altyazılı Film Altyazılı izle - Altyazılıfilm.com
facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Hipokrat izle Full HD 720p | HD Film İzle – 1080p Film İzle, Altyazılı Film

Açıklama

:
Doktor olan filmin yönetmeni Thomas Lilti, prömiyerini Cannes Film Festivali’nde gerçekleştirdiği ikinci uzun metrajlı filmi Hipokrat'ta, babasının çalıştığı hastanede stajyer doktor olarak işe giren Benjamin’in yaşadığı komik ve dramatik olayları anlatıyor. Farklı ve daha gerçekçi bir hastane resmi çizen film, büyük övgü topladı.
rnrn
Filimde Genç ve hırlı olan doktor adayımız mesleğini çok sevmektedir. Fakat ilk tecrübelerini kazanması için babasının yanında işe başlar. İstediği gibi bir ortam olmayacaktır.Çünkü ilk hastasını kaybedecektir.
rnrn
Filmde dikkat çeken noktalardan birisi de intörn hekimlerin hemşireye doğrudan order vermesi, hastanın tedavisini planlaması. Bizim eğitim sistemimize göre sorumluluğun biraz daha fazla olduğu görülüyor. Biliyorsunuz ki bizde asistan hekime danışmadan bir intörn doğrudan order verip tedavi ve ilaç başlayamıyor mevcut bir tedavi planlamasını değiştiremiyor. Dikkat çeken bir diğer nokta ise bizde de olduğu gibi hemşireler ile intörnler arasındaki iletişimdeki sıkıntıdır. Diğer bir nokta da ise her hastanın odasına girilirken dezenfektan ile ellerin yıkanması oldu ki bunun bizim hastanelerimizde de yaygınlaştırılması şart. Hem hasta hem çalışan sağlığı açısından önemli.2014 yılında vizyona giren HİPOKRAT imdb’den 6,8 puan almıştır.başrollerde vincent lacoste,  Jacques Gamblin, Reda Kateb oynuyor.bunun gibi filmleri komedi yerli yapımıolan filmleri sitemizden izleyebilirsiniz filmi sitemizden izlediğiniz için teşekkür ederiz imd yüksek filmlerin tek adresi altyazılıfilm.com'dur oscar ödüllü online film sitemizde bu herkes gibi sizde farkında varmışssınızdır eminimki hipokrat filmi bukadar ünlü olmasının sebebi bizim ülkemizden alıntılar yapmasıdır.izleyici derinden etkilemiş olan bu yapıt herkesin kısa sürede ilgi odağı olmuştur ve herkesin düşüncelerini yansıtmıştır.
rnrn rnrn
rnrn

İzleme
:
Tarih
: 01 Aralık 2016
Ekleyen
: Admin
Kategori
: Dram Filmleri, filmizle
Etiketler
: , , , , , , , , ,

Sizde film hakkındaki görüşlerinizi belirtin. (Lütfen argo kullanmayın bu şekildeki yorumlar onaylanmamaktadır.)


copyright © 2016-2018
Game Of Thrones izle

İnternet üzerinden Film izlemek isterseniz mutlaka kaliteli film sitelerini tercih etmelisiniz. Bu sayede istediğiniz filmi hızlı ve güvenilir bir şekilde izleyebilirsiniz. Sitemiz içerisinde tüm film seçenekleri bulunmaktadır. Aksiyon film kategorisinden aile filmlerine kadar tüm ayrıntıları bulabilirsiniz. Profesyonel olarak sunulan bu hizmet sayesinde en yeni filmlere de ulaşım sağlayabilirsiniz. Altyazılı film izlemek isteyenlere de özel alternatifler bulunmaktadır. İnternet hızınıza bağlı olarak tüm filmleri HD kalitesinde izleyebilirsiniz. Ayrıca bu hizmet ücretsiz olarak sunulmaktadır. Aktif bir internet hattınızın olması yeterlidir. Film seçimi konusunda kararsız kalırsanız filmler ile ilgili yorumları okuyabilir ve daha önce izleyenlerin görüşlerinden yola çıkarak seçimlerinizi yapabilirsiniz. En Yeni Filmleri İzlemek İster misiniz Türkçe Altyazılı film seçenekleri de sitemizde yer alıyor. İstediğiniz kategoriye ait filmi seçerek izleyebilirsiniz. Sitemizin en büyük özelliklerinden bir tanesi reklam olmamasıdır. Bu sayede reklamları kapatmak ile meşgul olmadan hızlı bir şekilde istediğiniz kategoriye ait filmi izleyebilirsiniz.Tüm filmler için geçerlidir. Kendi orijinal dilinde izleyebilirsiniz. Tüm bu hizmet size profesyonel çerçeve içerisinde sunulur. Ayrıca sitemiz en çok tercih edilen film kategorisi içerisinde de yer almaktadır. Bundan dolayı güvenli bir şekilde izleyebilirsiniz. Animasyon film kategorisinden bilim kurguya ait tüm film içerikleri yer almakta ve size özel izleme seçeneği ile sunulmaktadır.