Alaska izle Full HD 720p | HD Film İzle – 1080p Film İzle, Altyazılı Film Altyazılı izle - Altyazılıfilm.com
facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Alaska izle Full HD 720p | HD Film İzle – 1080p Film İzle, Altyazılı Film

Açıklama

: Dünya sinema tarihinde en iyi yapımlar arasında her zaman dram türü örnek gösterilir. Dram türünü bu alanda en iyi yapan en önemli özellikleri şüphesiz senaryo başarısıdır. Senaryosu ile başarılı bir yapım olan Alaska filmi de bunlardan biri olup sinemaseverlere dram ve romantik türünü birlikte sunmaktadır. Altyazili film izlemek isteyenler için güzel bir örnek olan bu yapım İtalya ve Fransa ortak yapımıdır. Senaryosunu Claudio Cupellini, Filippo Gravino ve Guido Luculano’nun yaptığı yapımda bir ikilinin tanışmasını ve bununla birlikte aralarında yaşadıkları aşkı anlatmaktadır. Filmin kahramanları olan Nadine ve Fausto ilk kez bir otel odasında taşınırlar. İkilinin karakter ve özellikleri aynı olup mutluluğu arayan bir yapıları vardır. Yalnız olan ikili Paris’te bulundukları sırasında tanışmışlardır. Sosyal yaşam çevreleri aynı olmayan ikiliden Fausto bir İtalyan olup hayatını bir garson olarak sürdürmektedir. Genç olduğu kadar son derece güzel olan Nadine ise farklı bir yaşama sahiptir. Her ne kadar aralarından böyle bir farkın bulunması söz konusu olsa da Nadine, Fausto’yu çok sever. İkilinin yaşamayı düşündüğü aşk ilk başta kolay gibi görünse de aslında öyle olmadığı net bir şekilde görülecektir. Yönetmenliğini aynı zamanda senaristi olan Claudio Cupellini’nin üstlendiği filmde Astrid Berges-Frisbey, Roschdy Zem, Elio Germano ve Valerio Binasco gibi oyuncular yer almaktadır. Altyazılı film izlemeyi sevenler için Alaska tam size göre bir yapım.

İzleme
:
Tarih
: 26 Kasım 2016
Ekleyen
: Admin
Kategori
: Dram Filmleri, Romantik Filmler
Etiketler
: , , , , , , , , ,

" Alaska izle Full HD 720p | HD Film İzle – 1080p Film İzle, Altyazılı Film " için One Response (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. hayrinusa hayrinusa Ağustos 31st, 2017 at 22:59

    sitenin ismi altyazılıfilm.com değil mi?
    ya sitenin ismini değiştir yada filmi alt yazılı yap bi daha görmeyim böyle bişey….

Sizde film hakkındaki görüşlerinizi belirtin. (Lütfen argo kullanmayın bu şekildeki yorumlar onaylanmamaktadır.)


copyright © 2016-2018
Game Of Thrones izle

İnternet üzerinden Film izlemek isterseniz mutlaka kaliteli film sitelerini tercih etmelisiniz. Bu sayede istediğiniz filmi hızlı ve güvenilir bir şekilde izleyebilirsiniz. Sitemiz içerisinde tüm film seçenekleri bulunmaktadır. Aksiyon film kategorisinden aile filmlerine kadar tüm ayrıntıları bulabilirsiniz. Profesyonel olarak sunulan bu hizmet sayesinde en yeni filmlere de ulaşım sağlayabilirsiniz. Altyazılı film izlemek isteyenlere de özel alternatifler bulunmaktadır. İnternet hızınıza bağlı olarak tüm filmleri HD kalitesinde izleyebilirsiniz. Ayrıca bu hizmet ücretsiz olarak sunulmaktadır. Aktif bir internet hattınızın olması yeterlidir. Film seçimi konusunda kararsız kalırsanız filmler ile ilgili yorumları okuyabilir ve daha önce izleyenlerin görüşlerinden yola çıkarak seçimlerinizi yapabilirsiniz. En Yeni Filmleri İzlemek İster misiniz Türkçe Altyazılı film seçenekleri de sitemizde yer alıyor. İstediğiniz kategoriye ait filmi seçerek izleyebilirsiniz. Sitemizin en büyük özelliklerinden bir tanesi reklam olmamasıdır. Bu sayede reklamları kapatmak ile meşgul olmadan hızlı bir şekilde istediğiniz kategoriye ait filmi izleyebilirsiniz.Tüm filmler için geçerlidir. Kendi orijinal dilinde izleyebilirsiniz. Tüm bu hizmet size profesyonel çerçeve içerisinde sunulur. Ayrıca sitemiz en çok tercih edilen film kategorisi içerisinde de yer almaktadır. Bundan dolayı güvenli bir şekilde izleyebilirsiniz. Animasyon film kategorisinden bilim kurguya ait tüm film içerikleri yer almakta ve size özel izleme seçeneği ile sunulmaktadır.