Alaska izle Full HD 720p | HD Film İzle – 1080p Film İzle, Altyazılı Film Türkçe Altyazılı İzle | altyazılı film izle| sinema izle - 1080p Film İzle
facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Alaska izle Full HD 720p | HD Film İzle – 1080p Film İzle, Altyazılı Film

Açıklama

: Dünya sinema tarihinde en iyi yapımlar arasında her zaman dram türü örnek gösterilir. Dram türünü bu alanda en iyi yapan en önemli özellikleri şüphesiz senaryo başarısıdır. Senaryosu ile başarılı bir yapım olan Alaska filmi de bunlardan biri olup sinemaseverlere dram ve romantik türünü birlikte sunmaktadır. Altyazili film izlemek isteyenler için güzel bir örnek olan bu yapım İtalya ve Fransa ortak yapımıdır. Senaryosunu Claudio Cupellini, Filippo Gravino ve Guido Luculano’nun yaptığı yapımda bir ikilinin tanışmasını ve bununla birlikte aralarında yaşadıkları aşkı anlatmaktadır. Filmin kahramanları olan Nadine ve Fausto ilk kez bir otel odasında taşınırlar. İkilinin karakter ve özellikleri aynı olup mutluluğu arayan bir yapıları vardır. Yalnız olan ikili Paris’te bulundukları sırasında tanışmışlardır. Sosyal yaşam çevreleri aynı olmayan ikiliden Fausto bir İtalyan olup hayatını bir garson olarak sürdürmektedir. Genç olduğu kadar son derece güzel olan Nadine ise farklı bir yaşama sahiptir. Her ne kadar aralarından böyle bir farkın bulunması söz konusu olsa da Nadine, Fausto’yu çok sever. İkilinin yaşamayı düşündüğü aşk ilk başta kolay gibi görünse de aslında öyle olmadığı net bir şekilde görülecektir. Yönetmenliğini aynı zamanda senaristi olan Claudio Cupellini’nin üstlendiği filmde Astrid Berges-Frisbey, Roschdy Zem, Elio Germano ve Valerio Binasco gibi oyuncular yer almaktadır. Altyazılı film izlemeyi sevenler için Alaska tam size göre bir yapım.

İzleme
: 3.926
Tarih
: 26 Kasım 2016
Ekleyen
: Admin
Kategori
: Dram Filmleri, Romantik Filmler
Etiketler
: , , , , , , , , ,

" Alaska izle Full HD 720p | HD Film İzle – 1080p Film İzle, Altyazılı Film " için One Response (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. hayrinusa hayrinusa Ağustos 31st, 2017 at 22:59

    sitenin ismi altyazılıfilm.com değil mi?
    ya sitenin ismini değiştir yada filmi alt yazılı yap bi daha görmeyim böyle bişey….

Sizde film hakkındaki görüşlerinizi belirtin. (Lütfen argo kullanmayın bu şekildeki yorumlar onaylanmamaktadır.)